Szkoła Tańca Kwiatkowski-Górecka Opole

KURS TAŃCA dla nowożeńców

Już od 7 maja w Opolu

KURS TAŃCA dla nowożeńców

Już od 7 maja w Opolu

 

GRUPA wedding dance

Zajęcia grupowe na poziomie początkującym.

Pierwsze zajęcia odbędą się

7 maja o godz. 18:00

Zajęcia 2 x w tygodniu (wtorki i czwartki)

Koszt 200zł os./miesiąc

8 zajęć po 60 min./miesiąc

 

 

Zapraszamy MŁODE PARY do nauki pierwszego tańca weselnego i nie tylko…

 

Znajdź trochę czasu i zapisz się na zajęcia grupowe (Kursy tańca – wedding dance) w Opolu, albo umów się na kilka lekcji indywidualnych, aby oczarować gości wspaniałym pierwszym tańcem.

KURSY TAŃCA (Zajęcia grupowe)

Zajęcia grupowe mają przede wszystkim charakter użytkowy. Uczymy podstawowych kroków i figur, łącząc je w układ taneczny, który z łatwością można wykorzystać na zabawach, weselach, studniówkach, dancingach, dyskotekach, bankietach czy balach. Na bazie tańca towarzyskiego uczymy umiejętności zabawy w parze do różnego rodzaju muzyki. Zależy nam najbardziej na tym, aby nasi kursanci potrafili bawić się razem w parze wszędzie, bez względu na rodzaj muzyki.

 

W tym przypadku taniec ma być formą ruchu oraz źródłem rozrywki. Pokazujemy Państwu każdy krok, ruch i sposób ustawienia w parze. Zwracamy uwagę na postawę ciała oraz sposób prowadzenia partnerki.

 

Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić.

 

Na kursach uczymy: Salsy, 2 na 1, Bluesa, Rock and Rolla, Boogie-woogie, Merengue, Bachaty, Samby, Cha-Chy, Jiva, Walca Angielskiego, Tanga, Tanga bachata, Walca Wiedeńskiego, Quickstepa.

 

Zajęcia w Opolu będą odbywać się dwa razy w tygodniu po 60 minut (8x 60 min./miesiąc) lub raz w tygodniu po 90 minut (4x 90 min./miesiąc) patrz plan zajęć.

 

Kurs trwa do końca lipca, ale ponieważ płatności dokonuje się za jeden miesiąc z góry, można samodzielnie zadecydować, jak długo będzie się uczęszczać na zajęcia. Ponadto po wakacjach istnieje możliwość kontynuacji nauki na zajęciach dla grupy zaawansowanej.

__________________________________________

 

Koszt zajęć w Opolu – 200 zł/miesiąc/osoba (8 zajęć po 60 min./miesiąc)

 

Formy zapisu:

Formy płatności:

  • gotówką w siedzibie Szkoły Tańca w Opolu
  • przelewem na konto bankowe

Termin płatności: Płatność z góry; najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego miesiąca.

_____________________________________________

LEKCJE INDYWIDUALNE

Proponujemy lekcje indywidualne, podczas których pomagamy w podjęciu decyzji, jaki taniec będzie tym pierwszym oraz w doborze odpowiedniej muzyki.

Układ taneczny tworzymy dostosowując poziom trudności do indywidualnych możliwości i potrzeb pary tak, aby mogli go Państwo swobodnie i pewnie zaprezentować podczas wesela.

Istnieje także możliwość nauki innych tańców, które będą mogli Państwo wykorzystać przez cały wieczór podczas zabawy np: 2 na 1, Rock and Rolla, Bluesa, Salsę czy Cha – Chę.

Pomyśl o tym wcześniej, aby mieć czas na zapamiętanie i wytrenowanie kroków.

Na lekcję należy umówić się indywidualnie z nauczycielem. Można to zrobić osobiście w Szkole Tańca w Opolu bądź telefonicznie pod numerem: 601 19 49 33.

Koszt lekcji indywidualnej dla pary to:

  • 190 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 170 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 210 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty).
  • 190 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty).

Odwołanie lekcji w tym samym dniu w którym lekcja ma się odbyć, wiąże się z kosztami opłaty za zamówioną lekcję. Koszt zgodnie z zamówioną lekcją wg. cennika.

_____________________________________________Sala taneczna

Zapraszamy na spacer wirtualny

Szkoła Tańca Opole

Tak wyglądają nasze zajęcia taneczne

Film przygotowany przez TVP Opole


Program "LUSTRO" przygotowany przez TVP OPOLE


Top