Trening własny - co drugi piątek___________________________________________

    Zapraszamy naszych uczniów na dodatkowe zajęcia uzupełniające, treningi indywidualne tzw. TRENING WŁASNY, na których możecie Państwo poćwiczyć poznane na zajęciach kroki taneczne. W miłej atmosferze można utrwalić sobie wszystkie poznane choreografie, udoskonalać swoje umiejętności nabyte podczas zajęć.

    W zajęciach mogą uczestniczyć nasi uczniowie, niezależnie od posiadanych umiejętności tanecznych.
 •  KIEDY: w co drugi piątek od 22:00 do 23:30,
   - we wrześniu - piątek 8 i 22
   - w październiku - piątek 6 i 20
   - w listopadzie - piątek 3 i 17
   - w grudniu - piątek 1 i 15

 •  MIEJSCE: Szkoła Tańca ul. Poświatowskiej 3-5  Opole

 •  WSTĘP: 15 zł/osobę.

UWAGA! -  Dla kursantów z opłaconymi zajęciami w bieżącym miesiącu wstęp wolny.

W/w zajęcia mają wyłącznie charakter dydaktyczny - celem jest nauka tańca.

Tak wyglądają nasze treningi.

Nasze zajęcia taneczne.

Rozwiń

30 stycznia 2016r. odbył się kolejny i wyjątkowy WIECZOREK KARNAWAŁOWY, czyli BAL MASKOWY. W tym roku maski królowały :-) Wszyscy stanęli na wysokości zadania. Bawiliśmy się jak zawsze świetnie  A to pozostało na pamiątkę:

Rozwiń

31 stycznia 2015r. odbył się kolejny i wyjątkowy WIECZOREK KARNAWAŁOWY, czyli BAL PRZEBIERAŃCÓW. Ponownie wszyscy nas zaskoczyli. Bawiliśmy się świetnie :-)  A to pozostało na pamiątkę:

Rozwiń

25 stycznia 2014r. odbył się wyjątkowy WIECZOREK KARNAWAŁOWY, czyli BAL PRZEBIERAŃCÓW. Ponownie wszyscy nas zaskoczyli. Bawiliśmy się świetnie :-)  A to pozostało:

Rozwiń

26 styczeń 2013r. W ostatnią sobotę styczna, jak na tradycję przystało. Bawiliśmy się na balu przebierańców do białego rana. Niech kilka zdjęć odda choć cześć atmosfery która była na sali.

Rozwiń

28 styczeń 2012r. Kolejny raz super zabawa. To co się działo na sali zostanie w naszej pamięci zobaczcie sami kilka zdjęć.

Rozwiń

29 stycznia 2011r. odbył się kolejny wyjątkowy WIECZOREK KARNAWAŁOWY, wszyscy stanęli na wysokości zadania. Przebrania były ciekawe :-) zobaczcie sami:Rozwiń

30 stycznia 2010r. odbył się wyjątkowy WIECZOREK KARNAWAŁOWY, wszyscy nas zaskoczyli. Bawiliśmy się świetnie :-) ojjj działo się.... A oto co pozostało:

Rozwiń