Przejdź do albumuObóz letni 2011

Wróciliśmy z obozu tanecznego z uśmiechem na ustach. Bawiliśmy się cudownie, nawet nie zauważyliśmy jak dwa tygodnie minęły, ale żyjemy nadzieją, że tylko rok dzieli nas od kolejnego wspaniałego obozu tanecznego. Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Przejdź do albumuObóz letni 2010

Już po wakacjach... Podczas wakacji byliśmy wspólnie na obozie szkoleniowym, gdzie dzieci i młodzież większość czasu spędza na sali, ćwicząc kroki, choreografię i tak ważną dla nas wszystkich kondycję. W tym roku wyjechaliśmy do Piwnicznej Zdrój. Oto kilka szczegółów:

Przejdź do albumuObóz letni 2009

Podczas wakacji wyjeżdżamy wspólnie na obozy szkoleniowe, gdzie dzieci i młodzież większość czasu spędza na sali, ćwicząc kroki, choreografie i tak ważną dla nas wszystkich kondycję. W tym roku wprowadziliśmy nowość w postaci zajęć na stepach i ćwiczeń Pilates, które dały możliwość pracy nad kondycją oraz gibkością młodych tancerzy. Pomysł ten świetnie się sprawdził i wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów.

Przejdź do albumuObóz letni 2008

Podczas wakacji wyjeżdżamy wspólnie na obozy szkoleniowe, gdzie dzieci i młodzież większość czasu spędza na sali, ćwicząc kroki, choreografie i tak ważną dla nas wszystkich kondycję. Intensywność szkolenia na takim dwutygodniowym obozie odpowiada półrocznemu szkoleniu w normalnych warunkach. W tym roku pojechaliśmy w góry. BYŁO SUPER. To dobry pomysł. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Przejdź do albumuObóz letni 2007

Podczas wakacji wyjeżdżamy na obozy treningowe. Ćwiczymy umiejętności taneczne a w czasie wolnym uczestniczymy w różnych atrakcjach. W tym roku byliśmy w górach i bardzo nam się podobało.