Kursy i lekcje tańca dla nowożeńców - pierwszy taniecDWIE NOWE GRUPY:                        
wedding dance

Zapraszamy MŁODE PARY do nauki pierwszego tańca weselnego i nie tylko...

Znajdź trochę czasu i zapisz się na zajęcia grupowe (Kursy tańca - wedding dance) w Opolu, albo umów się na kilka lekcji indywidualnych, aby oczarować gości wspaniałym pierwszym tańcem.

KURSY TAŃCA (Zajęcia grupowe)

Zajęcia grupowe mają przede wszystkim charakter użytkowy. Uczymy podstawowych kroków i figur, łącząc je w układ taneczny, który z łatwością można wykorzystać na zabawach, weselach, studniówkach, dancingach, dyskotekach, bankietach czy balach. Na bazie tańca towarzyskiego uczymy umiejętności zabawy w parze do różnego rodzaju muzyki. Zależy nam najbardziej na tym, aby nasi kursanci potrafili bawić się razem w parze wszędzie, bez względu na rodzaj muzyki.

W tym przypadku taniec ma być formą ruchu oraz źródłem rozrywki. Pokazujemy Państwu każdy krok, ruch i sposób ustawienia w parze. Zwracamy uwagę na postawę ciała oraz sposób prowadzenia partnerki.

Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić.

Na kursach uczymy: Salsy, 2 na 1, Bluesa, Rock and Rolla, Marengo, Samby, Cha-Chy, Jiva, Walca Angielskiego, Tanga, Walca Wiedeńskiego, Quickstepa.

Zajęcia w Opolu odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut (2x 60 min.) lub raz w tygodniu po 90 minut (1x 90 min) patrz plan zajęć.

Kurs trwa do końca lipca, ale ponieważ płatności dokonuje się za jeden miesiąc z góry, można samodzielnie zadecydować, jak długo będzie się uczęszczać na zajęcia. Ponadto po wakacjach istnieje możliwość kontynuacji nauki na zajęciach dla grupy zaawansowanej.

Chętni mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych wieczorkach tanecznych, podczas których można doskonalić nabyte na kursie umiejętności, ćwiczyć choreografię oraz bliżej poznać innych uczestników kursu przy kawie i herbacie.

__________________________________________

Koszt zajęć w Opolu: 130 zł/miesiąc (2x 60 min) lub 125zł/miesiąc (1x 90 min).

Formy zapisu:
- w siedzibie Szkoły Tańca w
Opolu
- przez
formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej

Formy płatności:
- gotówką w siedzibie Szkoły Tańca w
Opolu
- przelewem na
konto bankowe

Termin płatności: Płatność z góry; najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego miesiąca.
_________________
____________________________


LEKCJE INDYWIDUALNE

Proponujemy lekcje indywidualne, podczas których pomagamy w podjęciu decyzji, jaki taniec będzie tym pierwszym oraz w doborze odpowiedniej muzyki.

Układ taneczny tworzymy dostosowując poziom trudności do indywidualnych możliwości i potrzeb pary tak, aby mogli go Państwo swobodnie i pewnie zaprezentować podczas wesela.

Istnieje także możliwość nauki innych tańców, które będą mogli Państwo wykorzystać przez cały wieczór podczas zabawy np: 2 na 1, Rock and Rolla, Bluesa, Salsę czy Cha - Chę.

Pomyśl o tym wcześniej, aby mieć czas na zapamiętanie i wytrenowanie kroków.

Na lekcję należy umówić się indywidualnie z nauczycielem. Można to zrobić osobiście w Szkole Tańca w Opolu bądź telefonicznie pod numerem: 601 19 49 33.


Koszt lekcji indywidualnej dla pary to:
  • 120 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 100 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 140 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty).
  • 120 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty).

Odwołanie lekcji w tym samym dniu w którym lekcja ma się odbyć, wiąże się z kosztami opłaty za zamówioną lekcję. Koszt zgodnie z zamówioną lekcją wg. cennika.

_____________________________________________


PAKIET LEKCJI DLA PAR 10+

Dziesięć lekcji i więcej - koszt 100zł/60min (od poniedziałku do piątku)

- Cena lekcji podana w pakiecie 10+ (dziesięć i więcej) obowiązuje przy jednorazowym wykupieniu określonej ilości lekcji w dniu pierwszych zajęć (płatne "z góry").
- Pakiet ważny dwa miesiące, licząc od daty pierwszej lekcji.
- Lekcje w pakiecie przypisane są do jednej pary.
- Odwołanie lekcji najpóźniej jeden dzień przed planowanym spotkaniem (umówioną lekcją). W przeciwnym przypadku lekcja przepada.

Nowożeńcy

Rozwiń