Najczęściej zadawane pytania - kursy dla nowożeńcówKiedy jest organizowany najbliższy kurs tańca dla nowożeńców w Opolu i jaki będzie jego koszt?

Nowe nabory na kurs tańca w Opolu dla nowożeńców rozpoczynamy 4 stycznia:

zajęcia 4 stycznia o godz. 18:00
Zajęcia 2x 60 min. odbywać się będą:
we wtorki i czwartki - od 18:00 do 19:00

patrz plan zajęć. Koszt: 130 zł za m-c od osoby.


ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy, w siedzibie Szkoły Tańca w Opolu od poniedziałku do soboty między godz. 18:00 a 22:00. Zapisu na zajęcia będzie można również dokonać 4 stycznia na pierwszych zajęciach ul. Poświatowskiej 3-5 (budynek przy Odrze - 100m od ronda). Warunkiem zapisania się na kurs jest wpłacenie należności za dany miesiąc.


Czego uczymy i jakie tańce wchodzą w zakres kursu?

Uczymy podstawowych kroków i figur, łącząc je w układ taneczny, który z łatwością można wykorzystać na zabawach, weselach, studniówkach, dancingach, dyskotekach, bankietach czy balach. Na bazie tańca towarzyskiego uczymy umiejętności zabawy w parze do różnego rodzaju muzyki. Zależy nam najbardziej na tym, aby nasi kursanci potrafili bawić się razem w parze wszędzie, bez względu na rodzaj muzyki.

W tym przypadku taniec ma być formą ruchu oraz źródłem rozrywki. Pokazujemy Państwu każdy krok, ruch i sposób ustawienia w parze. Zwracamy uwagę na postawę ciała oraz sposób prowadzenia partnerki.

Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić.

Na kursach uczymy: Salsy, 2 na 1, Bluesa, Rock and Rolla, Marengo, Samby, Cha-Chy, Jiva, Walca Angielskiego, Tanga, Walca Wiedeńskiego, Quickstepa.

Jak długo trwa kurs i jaki jest jego koszt?

Kurs, który rozpoczynamy w Opolu, będzie trwał do końca lipca. W Opolu zajęcia odbywają się 2x w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki) - koszt 130zl od osoby za m-c oraz 1x w tygodniu (piątki lub soboty) - koszt 125zł od osoby za m-c. Jest też możliwość kontynuacji nauki po przerwie wakacyjnej (od września). patrz plan zajęć. 

Od kiedy i gdzie można się zapisać na kurs?

ZAPISY w Opolu: 

Zapisać możesz się już przez formularz zgłoszeniowy, w siedzibie Szkoły Tańca w Opolu w Opolu od poniedziałku do soboty między godz. 18:00 a 22:00. Zapisu na zajęcia będzie można również dokonać 4 stycznia na pierwszych zajęciach ul. Poświatowskiej 3-5 (obok byłej Bajlandii"), 100m. od ronda. Warunkiem zapisania się na kurs jest wpłacenie należności za dany miesiąc.

Kto prowadzi te kursy?

Zajęcia prowadzi zawodowa para taneczna, właściciele szkoły tańca: Lidia Górecka-Kwiatkowska i Janusz Kwiatkowski.

Jaka jest forma płatności (miesięcznie, "z góry" za cały kurs)?

Odpłatność jest miesięczna. "Płacimy z góry", ale tylko za dany miesiąc, nie za cały kurs. Czyli płacimy zawsze na pierwszych zajęciach w danym miesiącu. Wysokość opłaty jest niezależna od ilości zajęć przypadających na dany miesiąc.

Czy zajęcia zawsze prowadzą te same osoby?

Zajęcia zawsze prowadzi ta sama zawodowa para taneczna: Lidia Górecka - Kwiatkowska i Janusz Kwiatkowski.

Jak należy ubierać się na zajęcia?

Ubieramy się w ubiór nie krępujący ruchów. Wymagane czyste i wygodne obuwie zamienne.

Czy prowadzicie Państwo lekcje indywidualne? Jeśli tak to proszę o padanie ceny takich lekcji.

Tak prowadzimy lekcje indywidualne dla par. Koszt lekcji indywidualnej

  • 120 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 100 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (od poniedziałku do piątku).
  • 140 zł za 60 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty).
  • 120 zł za 45 minut nauki. Płatne od pary po zakończeniu lekcji (w soboty)

    Odwołanie lekcji w tym samym dniu w którym lekcja ma się odbyć, wiąże się z kosztami opłaty za zamówioną lekcję. Koszt zgodnie z zamówioną lekcją wg. cennika.

Czy mają Państwo ofertę na wykupienie większej ilości lekcji?

          Tak, posiadamy:
PAKIET LEKCJI DLA PAR 10+

Dziesięć lekcji i więcej - koszt 100zł/60min (od poniedziałku do piątku)

- Cena lekcji podana w pakiecie 10+ (dziesięć i więcej) obowiązuje przy jednorazowym wykupieniu określonej ilości lekcji w dniu pierwszych zajęć (płatne "z góry").
- Pakiet ważny dwa miesiące, licząc od daty pierwszej lekcji.
- Lekcje w pakiecie przypisane są do jednej pary.
- Odwołanie lekcji najpóźniej jeden dzień przed planowanym spotkaniem (umówioną lekcją). W przeciwnym przypadku lekcja przepada.
Jak umówić się na lekcję indywidualną?

          Najlepiej telefonicznie 0-601 194 933

Czym różni się kurs tańca od lekcji indywidualnej?

Kurs tańca to zajęcia grupowe o stałych dniach i godzinach. Nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia, omawiają poszczególne tańce i pokazują kroki (Pan Panom, Pani Paniom), a następnie kursanci ćwiczą (próbują) razem w parach.
Na lekcji indywidualnej z kolei jeden nauczyciel poświęca całą swoją uwagę tylko jednej parze i wszelkie uwagi kierowane są tylko do niej.