SOLO SALSA LATINO


 
ZAJĘCIA "SOLO SALSA-LATINO" - dla kobiet.
UWAGA!    ZAJĘCIA ZAWIESZONE
LATINO SOLO - zajęcia stworzone specjalnie dla kobiet.

To mieszanka wszystkich stylów latynoamerykańskich takich jak: salsy, samby, marengo, cha-chy, rumby i jive. Różnorodność tańców wyrabia umiejętność swobodnego poruszania się do każdej muzyki nie tylko latynoamerykańskiej. Korzyści płynące z uprawiania tej formy ruchu to kształtowanie wytrzymałości, dodatkowo wyrabia elastyczność całego ciała co sprawia, że stajemy się bardziej kobiece. Pomaga odreagować stres, dodaje pewności siebie, spala zbędne kalorie, ćwiczy mięśnie brzucha.
Pokazywane kroki i figury są uniwersalne-można je tańczyć również w parach. Zajęcia są również doskonałym uzupełnieniem dla Pań uczestniczących w kursach tańca towarzyskiego.

Jak uczymy:
Poznajemy kroki podstawowe w/ w  tańców oraz charakterystyczne dla każdego z nich ruchy ciała i bioder. Pokażemy prawidłową pracę stóp i zaangażowanie w taniec rąk.
Później dodawane są nowe akcje ciała, ruchy klatki piersiowej, ramion, wykorzystanie dłoni. Dokładniej omówimy  pracę bioder.
Pokażemy możliwości łączenia ze sobą różnych elementów kroków i figur, tak, żeby samodzielnie móc łączyć je we własną choreografię.
Wraz  ze wzrostem poziomu grupy, coraz większy nacisk będziemy kłaść  na wyraz artystyczny i różnorodną  interpretację muzyki poprzez ruch ciała, bioder, klatki piersiowej, ruchów rąk i gestów dłoni.

_________________________________________________

Pamiętaj aby na zajęcia zabrać: ręcznik, wygodne obuwie i rzeczy do przebrania. :-)

Formy zapisu:
- w siedzibie Szkoły Tańca w
Opolu
- przez
formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej

Płatności można dokonać bezpośrednio w Szkole Tańca lub przelewem na konto:

DANCE STUDIO "KWIATKOWSKI-GÓRECKA"
BRE BANK SA - mBANK
nr konta: 51 1140 2004 0000 3202 2734 2224

Przy wpłacie na konto w tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko oraz rodzaj, dzień i godziny zajęć, za które uiszcza się opłatę.

_________________________________________________

Rozwiń